Emekli farkları ne zaman ödenecek 2014

Emekli maaş farkları / emekli aylığı farkları ne zaman ödenecek 2014

Özellikle gerek memur gerek ise emeklilerin internet sitelerinden yada haber mecralarından en fazla emekli maaşı yılbası zamlarının ne kadar olduğu sorgulanıp duruyor. E kolay değil, mevcut duruma baktığımızda geçim için gerçekten para lazım gelmekte. Ocak 2014 itibari ile yeni memur ve emekli aylıklarının daha önce belirlendiğini ve ne kadar olduğunu sizlere bildirmiştim.

Bildiğiniz gibi memur ve emeklilerin maaşları yıllık olarak bir kez artış göstermekte bu sene ocak ayında alacağınız zamlar şu şekilde devam etmekte.

 

MEMURLARIN 2014 YILI MAAŞ ZAMLARI >>>> 175 tl net

EMEKLİ 2014 ZAM NE KADAR >>>> 140 TL NET OLACAK

Bu maaşlarınızı ocak ayındaki alacağınız aylıkların üzerine ekleyerek alacaksınız bilginiz olsun.

 

 

Bir önceki yazımız olan Araç hasar sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Emekli farkları ne zaman ödenecek 2014 emekli maaş farkları ne zaman ödenecek 2014,emekli memur maaş farkları ne zaman ödenecek,memur emekli maaş farkları ne zaman ödenecek,emekli memur maaş farkları ne zaman ödenecek 2014,emekli farkları ne zaman ödenecek,temmuz emekli maaş farkları ne zaman ödenecek,2014 emekli maaş zamları ne zaman ödenecek,2014 maaş farkları ne zaman ödenecek,emeklilerin maaş farkları ne zaman ödenecek,memur emeklilerinin 2014 maaş farkları ne zaman ödenecek, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Emekli farkları ne zaman ödenecek 2014 makalesi Ana Sayfa, Sorgulamalar kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli farkları ne zaman ödenecek 2014” için 29 yorum

 1. Sebahat Baba diyor ki:

  sosyal guvenlik kurumu mudurlugune 05-01-2014
  0401672290 bag-kur sicil numarali sebahat baba
  28-12 -2009 yilin da istege bagli olarak 11. basamaktan emekli oldum. basamak yukseltme yapmadilar. fazladan para yatirdim.emekli ayligi ile iade ettiler.
  simdi ise 24. basamaga farklari odeyerek ckmam mumkunmudur.
  Eger mumkunse ne kadar odeme yapmam gerekir?
  e-posta adresime bilgi verirseniz sevinirim. saygilarimla.

 2. Y.EROL KAYALIOĞLU diyor ki:

  Ben emekl memur olarak 3 aylığımı(eski aylıklardan) oçak ayında aldım.2014 de gelen farkları ne zaman ödeyecekler,bildirmenizi rica ederim

 3. nadir çatal diyor ki:

  2004 yılında sgk emekli sandığından emekli oldum 2014 yılı emekli maaş farkımız ne zaman ödenecek.lütfen cevaplarsanız serviniriz (Tarih belirtirmisiniz)

 4. servet Genç diyor ki:

  1 ocakta emekli ayligimi 3 aylik aldım ancak 2014 zammi yoktu ne zaman ödenecek?

 5. Behçet Yaşar Yazgan diyor ki:

  Ben emekli memurum maaş fsrki nezaman ödenecek

 6. Behçet Yaşar Yazgan diyor ki:

  Ben emekli memurum maaş farkii nezaman ödenecek

 7. idris zorlu diyor ki:

  emekli maaşkaç tl oldu

 8. taygun gültekin diyor ki:

  ben emekli memurm 3 aydan 3aya maaş almaktyım fakat bu ay farklı ytmdı nezamn ytacak farklar

 9. ahmet çeliktepe diyor ki:

  deste deste paraların yanında emekliye müjde emekliye zam diye haber yapılıyor.görende sanacak ki emekliye deste deste zam yapılıyor..oysa emekli maaşlarına yapılan zam patates,kurufasulye,mercimek,vs yapılan zamların yanında devede kulak kalır..kaldı ki daha emekli zam falan almadan piyasaya yapılan zamlarla zaten elinden alındı…ve hala da ödenmiyor farkları emeklinin..belki faizde işletiyorlardır..vereceğiniz maaş zammınızla birlikte batarsınız sizde işallah diyorum..

 10. Şuri KAYA diyor ki:

  Emekli maaş farklarını nezaman alacağız hiçbir kimse şusitede tarih vermiyor.neden

 11. Hasan İŞ diyor ki:

  Bende memur emeklisiyim maaşımda net artış olarak ortalama 143 lira gözüküyor ama halen zamları almadım

 12. aysel söyler diyor ki:

  emekli sandığından(3 aylık)maaş almaktayım,2014 ocak ayı maaş farkları ne zaman ödenecek?lütfen artık bir tarih verirmisiniz?

 13. Doğan ürem diyor ki:

  16/01/2014 tarihinde SGK genel müdürlüğü kamu emeklileri birimini telefonla aradım bana şubatın ilk haftası ödeneceğini söylediler.

 14. Adnan diyor ki:

  Emekli polis memuruyum,maaş farkları ne zaman ödenecek?

 15. ozcan diyor ki:

  muhterem emeklileri böyle inleten iblislere lanetler olsun…

 16. LÜTFİYE çETİNKAYA diyor ki:

  Emekliye müjde emekliye zam diye haber yapılıyor.görende sanacak ki emekliye deste deste zam yapılıyor..oysa emekli maaşlarına yapılan zam patates,kurufasulye,mercimek, yol paraları v.s yapılan zamların yanında devede kulak kalır.Daha zamlar verilmeden piyasaya yapılan zamlarla vermeden elimizden aldılar. Bir de en önemli konu eşim k n s r hastası hastaneye çok sık gidiyoruz. Kemoterapi görüyor. Maaşınzdan hemen hemen her ay 85 – 100 lkira arası kesiliyor. Geriye ne para kalıyor ki . Bıktık bu tüm kesintilerden …. Ayrıca da hala ödenmiyor farkları emeklinin.. Maaşlarından sağlık kesintileri de çok …..Allah yardımcımız olsun.

 17. Abdullah BİLİCAN diyor ki:

  memur emeklisiyim 2014 maaş zam farkı ne zaman ödenecek

 18. ayhan cırağ diyor ki:

  ocak ve şubat ayları maaş farkım var ne zaman alacağım.Gerçi ödenmesede olur. ayakkabı alacam kutusuyla birlikte.tasarruf olsun diyede halkbankasınada yatırabilim,bu büyük zammı.

 19. ayhan cırağ diyor ki:

  bu kadar emekli insan iktidara oy atmasa iktidardan düşer be. birleşin birleşin yetti artık.30 lira 60 lira zamlarla buralara getirdiler.Kendilerine misli misli zamlar yaptılar. Emekliler uyanın artık gönderelim bunları.Uyan hey millet

 20. murat diyor ki:

  Arkadaşlar SGK’yı telefonla aradım Maaş farkları Şubatın ilk haftası yatırılacağını öğrendim.Herkese afiyetle yemek nasip etsin.

 21. LÜTFİYE çETİNKAYA diyor ki:

  Şubat Ayı Maaşları yatmış amma farklar yok hesaba yatmamaış arkadaşlar sözde maaşlarlarla beraber ödenecekti. E devlete girip baktım. Sadece şubat ayı zammı var. Ocaktan geçerli farklar yok.

 22. Hasan Uludağ diyor ki:

  2014 yılı memur emekli maaş farkları ne zaman ödenecek yoksa hiç ödenmeyip şakamı yaptılar nede olsa halkın sorunları unutuldu nasıl olsa vurdum duymaz sosyal güvenlik bakanımız var sağ olsun

 23. mehmet akova diyor ki:

  emekli vatandaşlarım diyelimki hükümet utanmadan sıkılmadan sadaka mahiyetinde zam verdi neden birlik olupta dava açmıyorsunuz sesinizi niye duyurmuyorsunuz ona şaşıyorum alacağınız zam miktarını ptt şubelerinden sgk bakanı faruk çelik e iadeli taahhütlü gönderin not kısmınada sadakam olsun Allah c.c. burnunuzdan fitil fitil getirsin diye not düşün bir aylık zam sizi fakirleştirmez zaten sürünmektesiniz çünkü ben aynısınız yapıcam

 24. dursun yilmaz diyor ki:

  Burada 20-30 adet temmuz 2014 zammi ne zaman ödenecek diye soru var kardesim..1 tane adam gibi cevap var mi? YOK YOK..Lanet olsun sana SGK..

 25. gülşen ebru şanlı diyor ki:

  emekli maaş farkları ne zaman ödenecek

 26. Davut Ali diyor ki:

  Böyle bir durum ilk kez yaşanıyor, Allahtan mevsim yaz, emekli domates-karpuzla idare ediyor, zam ödemelerinden ses yok ve Sosyal Güvenlik (?) kurumu sessiz kalıyor ? Yuh, yuh…

 27. mehmet hanifi ekici diyor ki:

  Lanet olsun zamlardan haber yok.Zaten maaşım asgaride bunlara kalırsa aç kalacağız yuh yuhSes yok,cevap yok.Basından tık yok.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ets
Emekli evrak takip sorgulama işlemleri

Emeklilik evrak tasimi emekli sandığı takip işlemleri ve takibi sorgulama işlemleri hakkında bilgiler Emeklilik için gerekli şartları yerine getiren değerli...

Kapat