Malülen Emeklilik Sorgulama

Sgk Ssk Malülen emeklilik sonucu öğrenme sorgulama hakkında bilgiler

Bildiğiniz üzere 01.09.2013 tarihi itibari ile malülen emeklilik şartları biraz değiştirildi daha doğrusu genişletildi. Önceden malülen emeklilik için başvuruda bulunan ve başvurusu reddedilen kişilere, yeniden başvuru hakkı tanındı. Bağzı hastalıklar malülen emeklilik kapsamına alındı.

malulen emeklilik

Şimdii gelelim konumuza, TC İLE MALÜLEN EMEKLİLİK SORGULAMA olayını bu bilgilerle birlikte araştırdım. Yine tc ile malülen emeklimiyim sorgulamam lazım diyenler için kötü haberim var. Tc kimlik numaralarınız ile bunu malesef sorgulayamıyorsunuz arkadaşlarım. Yapacağınız şey alo 182 hattından bilgi almak yada bağlı bulunduğunuz şehirde bulunan SGK Müdürlüklerine gitmek ve buralardan sormak olacak. Her zaman söylüyorum bir kez daha söyleyeyim. Gereksiz sitelere gereksiz şekilde kimlik bilgilerinizi asla vermeyin ve girmeyin.

Kaynak Linki : http://www.tcilesorgulama.com/sorgulama/tc-ile-malulen-emeklilik-sorgulama

Görüldüğü üzere tc kilmik numaralarınızla yada e devlet üzerinden malülen emekli olup olmadığınızı sorgulamanız mümkün görünmüyor. Yukarıda belirtilen şekilde sizler Alo 182 Hattından yardım almanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Malülen emekli maaşı sorgulama başlıklı makalemizde malülen emeklilik son dakika, malülen emeklilik son haberler ve malülen emeklilik sonrası çalışma hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc Emekli Maaşı Sorgulama Aramaları:

malülen emeklilik sorgulama 2013,yhs-elex_22find,malülen emeklilik sorgulaması,malulen emeklilik tc sorgulama,malülen emeklimiyim,e devlet malülen emeklilik,malülen emeklilik başvuru sonucu 2014,unkapanı sgk malulen emeklilik,unkapanı sgk malulen emekli oldummu sorgulama,tc yle malulen emeklilik sorgulama,
Malülen Emeklilik Sorgulama makalesi Ana Sayfa, Malülen Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Malülen Emeklilik Sorgulama” için 1 yorum

  1. GÜLFİDAN diyor ki:

    Kac yıl calısınca Malulen EMEKLİLİK’e ayrıla biliyoruz???

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
malulen emekli
Malülen emekli maaşı sorgulama

Malülen emekli maaşı ne kadar Yeni malül malülen emeklilik emekli  maaşı alma şartları malülen emeklilik yeni düzenleme yeni yasa hakkında...

Kapat