Tc no ile emeklilik sorgulama

Tc kimlik numarası ile emeklilik sorgulama

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu SGK İl müdürlüğünün yepyeni bir uygulama çıkarttığını daha önceki konularımızda sizlere anlatmıştık. Bu yapılan uygulama ile bağkur, emekli sandığı ve sigortalı olan kişilerin emeklilik sorgulamalarını yapabilmesine imkan sağlayan bu uygulamayı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Özellikle emeklilik tarihi yaklaşan ve artık çok uzun çalışma sürecinden sonra emeklilik için araştırmaya giren her vatandaş tatlı bir telaşa kapılır. Bu tatlı telaşın yanı sıra işlemlerini en iyi nereden nasıl en net ve hızlı şekilde öğreneceğini sorgular durur. Bu uygulamada tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama için sisteme giriyorsunuz. daha sonra ise cep telefonunuzuda yazıp sadece sorgula diyorsunuz başkada yapacak birşey yok.

BURADAKİ LİNKE giriniz aşağıdaki gibi bir görsel gelecek önünüze buraya tc kimlik ve cep telefonu bilgilerinizi girip sorgula diyorsunuz.

Tc No ile Emeklilik Sorgulama
tc no ile emeklilik sorgulama

Bir önceki yazımız olan 3600 günle emeklilik ne zaman emekli olabilirim ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tc Emekli Maaşı Sorgulama Aramaları:

3600 günle ne zaman emekli olurum tc kimlik no ile,tcle emekli maaş sorgulama,tc numarasıyla ne zaman emekli olurum,tc le sgk maaş sorgulama,tc le emekli maaşı sorgulama,TC kimlik numarası ile ssk sorgulama,tc kimlik numarası ile ne zaman emeki olurum,Özellikle emeklilik tarihi yaklaşan ve artık çok uzun çalışma sürecinden sonra emeklilik için araştırmaya giren her vatandaş tatlı bir telaşa kapılır Bu tatlı telaşın yanı sıra işlemlerini en iyi nereden nasıl en net ve hızlı şekilde öğreneceğini sorgular,maaş sorgulama emekli,emekli sandığından ne zaman emekli olurum tc kimlik no ile,
Tc no ile emeklilik sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
3600 günle emeklilik ne zaman emekli olabilirim ?

3600 prim hizmet günü ile emeklilik şartları, 3600 gün toplam hizmeti ile ne zaman emekli olabilirim,  neler yapmam hangi kriterlere...

Kapat