Ne kadar emekli maaşı alırım

Ne kadar emekli maaşı alırım sorgulama işlemini nasıl gerçekleştiriyorum ?

Türkiye’de yaşayan değerli emekli büyüklerimiz için ne kadar emekli maaşı aldığı yada alacakları ile ilgili neler yapılabileceğini anlatmak istiyoruz. Değerli Emekli / emekli adayı büyüklerimizin dikkatine… Özellikle ben babamdan biliyorum ne kadar emekli maaşım var diye bana sürekli soru yöneltiyordu. Oysaki her ay bankadan maaşını da çekiyor kendisi. Aslında hakılı çünkü Emekli olanların yaptıkları tüm sağlık harcamaları onların hesaplarından kesiliyor. Bunun için de net olarak ne kadar maaş aldıklarını bilmiyorlar.

 

Sizler yeni emekli oldu iseniz Emekli maaşı hesaplaması için aşağıda bulunan bağlantıyı takip etmeniz gerekiyor.

NE KADAR EMEKLİ MAAŞIM VAR >>>> TIKLAYINIZ

emekli maasi sorgulama

Yukarıdaki resimden de görüleceği üzere ben size nerelere neler doldurulacağını yazdım. bunu yazdıktan sonra yapacağınız tek şey sorgula demeniz olacaktır. Yapamayan değerli büyüklerim, lütfen hangi aşamada neyi tam olarak yapamıyorsunuz bana bildirin. Tabiki bu konu altından bildireceksiniz tcemeklisorgulama.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Başka bir konudada sizlere tc ile ve e devlet şifresi ile emekli maaşı sorgulama hususunu anlatacağım.

Saygılarımla,

Emeklisorgulama.com

Bir önceki yazımız olan Emekli maaşı sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ne kadar emekli maaşı alırım emekli olursam ne kadar maaş alırım,emekli olunca ne kadar maaş alırım,ne zaman emekli olurum,bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım,şimdi emekli olursam ne kadar maaş alırım,ne kadar emekli maaşı alırım sorgulama,şimdi emekli olsam ne kadar maas alirim,emekli olduğumda ne kadar maaş alırım,Ne Kadar Maaş Alirim,ne kadar emekli maa alabilirim, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Ne kadar emekli maaşı alırım makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ne kadar emekli maaşı alırım” için 6 yorum

 1. adem diyor ki:

  maaşı nasıl hesaplarım

 2. Safak Baltaci diyor ki:

  Iyi Günler,
  Ben 51 yasindayim ve 33 yildir Almanyada araliksiz calisiyorum.ileride Türkiyeden de
  emekli olmayi düsünüyorum,acaba simdiden sigortali olup prim ödemeye baslamamin 8-10 sene sonrasina bana bir faydasi olurmu.
  Syg. Tesekkür ederim.

 3. Erol Zorba diyor ki:

  SGK’nın emekli maaşı hesaplama sayfasından daha önce emekli olduğumda alacağım maaşı hesaplarken aynı bilgileri girmeme ragmen Girdiğiniz bilgiler Nufus kayıt bilgileri ile uyuşmamaktadır diye yanıt alıyorum.Oysa 3-5 gün öncesine kadar aynı bilgilerle sistemden bilgi alabilmekteydim.Gereğini rica ederim.

 4. Yücel diyor ki:

  15.05.1965 doğumluyum 8.6.1987 yılın da Kamu kurumun da işçi olarak işe girdim. İş yeri 1998 kasım ayın da özelleştirildi Askerlikten sonra Sigorta aldım askerliğimi yatırdım. Benim öğrenmek istediğim emekli olunca ne kadar maaş alırım, çünkü değişik değişik cevaplar veriyorlar emekliliğime 2 ay var emekli olayım mı olamayalım mı şaşırdık.2005 yın dan sonrada bu güne kadar halen de 4/C li olarak çalışıyorum. Cevap
  vermenizi saygılarımla arz ederim.(Şu anki maaşın 1460 tl)

 5. adem köylü diyor ki:

  merhaba ssk primleri dolduktan sonra yatan primler ememkli maaşının düşmasine sebep olduğunu duydum doğrumudur? saygılar…

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
emekli-maasi-sorgulama1-600x283
Emekli maaşı sorgulama

Emekli maaşı sorgulama Tc ile Sgk Ssk emekli maaşı öğrenilmesi hakkında bilgiler. Hangi kurumdan emekli olursanız olun, SGK ( SSK...

Kapat