Emekli maaşı sorgulama

Emekli maaşı sorgulama Tc ile Sgk Ssk emekli maaşı öğrenilmesi hakkında bilgiler.

Hangi kurumdan emekli olursanız olun, SGK ( SSK ) Bağkur Emekli sandığı gibi yerlerden emekli olmuşsanız bunları tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulayabiliyorsunuz. Artık internet ortamından gün geçtikçe sevgili tcemeklisorgulama.com kullanıcılarının ve diğer tüm vatandaşların yararına sunulacak bir çok interaktif uygulamalar yapılmaktadır. Sizlere bugün emekli maaşı sorgulama işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatmaya gayret edeceğim.

Öncelikle hemen AŞAĞIDAKİ bağlantıyı açıyoruz.

TC İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULA >>>> TIKLAYIN
Yukarıdaki bağlantı ile yönlendirildiğiniz sayfa size aşağıdaki gibi bir ekran gösterecektir. Ben babamın bilgileri ile bu sisteme giriş yapıyorum ve görüntüyü de aynen sizlere aktarıyorum.
emekli-maasi-sorgulama1-600x283
Karşınıza çıkan ekranda ( yukarıdaki resimdede görüldüğü üzere ) SSK VE SGK EMEKLİLERİ 4-A sseçeneğinden emekli aylık bilgilerini işaretleyecekler. Zaten siz işaretler işaretlemez hemen sol ekranda yukarıdaki fotodan da görüldüğü üzere bilgiler gelecektir.

 

Emekli maaşı sorgulama EMEKL MAAI SORGULAMA,emekli maaşı hesaplama,engelli maaşı sorgulama,emekli maa?? sorgulama,emekli maaş bordrosu sorgulama,özürlü emekli maaşı,özürlü maaşı sorgulama,emekli sandığı maaş sorgulama,ssk emekli maa sorgulama,özürlü emeklilik sorgulama, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Emekli maaşı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli maaşı sorgulama” için 2 yorum

  1. mustafa erkölencik diyor ki:

    ben YÜZDE 74 engelli raporu aldım,ayrıca TSK lerinden malülen emekliyim bu durumda aldığım emekli maaşımda bir değişiklik olurmu 3 ün birinden emekliyim teşekkürler.

  2. Orhan Kıraç diyor ki:

    özel sektörde 9700 iş günü ve 3300 tl bürüt maaş alan bir çalışan ne kadar emekli maaşı alabilir

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.