Emekli ikramiyesi hesaplama

Emekli ikramiyesi hesabı nasıl yapılır ?

Bildiğiniz üzere gerek Memur olarak gerekse işçi olarak çalışan kişiler emeklilik zamanlarında bu hesabın tam olarak nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Aslında işçi olarak çalışanlara işlerleri emeklilikle alakalı ikramiye ödemesi yapmıyor, kıdem ve ihbar tazminatı dışında açıkçası ben pek ödeme yapan işyerine denk gelmedim. Memur iseniz işiniz kolay, zira Devlet, ilgili sosyal güvenlik kurumu vasıtası ile oluşturulmuş proğramlama sayfasında sizlere bunu net olarak sunuyor.

Memur iseniz ve emeklilik ikramiye ve maaş hesaplama nasıl yapılıyor diyorsanız aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

4C İKRAMİYE VE MAAŞ HESAPLAMA >>>>>> TIKLAYINIZ

EMEKLİ sorgulama

(1) Maaş ve ikramiyenizin hesaplanabilmesi için; en az Derece, Kademe ve Aylık Tarihini alanlarını seçmek zorundasınız.
(2) Makam Temsil Görev Tazminat göstergeniz varsa ilgili alanı(Makam+Temsil+Görev Tazminat Göstergesi) giriniz. Bilmiyorsanız “Ünvan” kısmından ünvanınızı seçiniz.
(3) Yapılan maaş ve ikramiye hesaplamaları, sadece girilen bilgiler baz alınarak yapılmaktadır. Bilgi amaçlıdır. Resmiyet arzetmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Engelli emekli maaşı sorgulama başlıklı makalemizde 2014 engelli maaşı ne kadar, engelli emekli ne kadar ve engelli maaşı hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Emekli ikramiyesi hesaplama emekli ikramiyesi hesaplama,emekli ayligi sorgulama,emeklilik ikramiyesi hesaplama,emekli ikramiyesi,memur emekli ikramiyesi hesaplama,emekli ikramiyesi sorgulama,emekli ikramiyesi nasıl hesaplanır,EMEKLI MEMUR MAASI SORGULAMA,emekli sandığı ikramiye hesabı,Emekli ikramiyesi hesplaması nasılyapılır, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Emekli ikramiyesi hesaplama makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli ikramiyesi hesaplama” için 2 yorum

  1. ŞENGÜL BÜLBÜL diyor ki:

    Merhabalar,
    1/4 Derece kademem olan 29 yıllık hemşireyim.Ek göstergem 2200. 29 Yıl çalışmam sonucunda ne kadar ikramiye ve maaş bağlanır, 30 yıl çalıştığım zaman ikramiye ve maaşım tahmini ne olur?Bu konularda beni aydınlatırsanız memnun olurum.Bu durumda göre karar vereceğim.Teşekkür ederim.

  2. Cemal Avcı diyor ki:

    Biraz üstte “4C Emekli aylığı ve ikramiye hesaplama” kısmı var, orayı tıkla, bilgilerini gir hesaplat.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
EMEKLİ sorgulama
Engelli emekli maaşı sorgulama

2014 Tc ile Engelli emekli maaşı hesaplama sorgulama 2013 hakkında bilgiler Emekli maaşları aylık olarak devletin internet sitesi üzerinden yapılmakta....

Kapat