Emekli dosya takibi sorgulama

Emeklilik dosyası takibi sorgulama ve öğrenme işlemleri

Çok uzun taman çalıştınız artık emeklilik işlemlerinize başladınız. Eğer yaşa takılanlardan değilseniz, yada prim günü için bekleyenlerden değilseniz ve emeklilik başvurusunu yapmış iseniz sorgulama yapabilirsiniz değerli emekli adayları.

Öncelikle emeklilik işlemlerini tamamlamış ve başvuruda bulunmuş olmanız gerekiyor. Ben sistemi inceledim ve araştırdım. Sgk İstanbul İl Müdürlüğü tarafından internet ortamından tc kimlik numaralarınızı ve cep telefonunuzu girerek sorgulama yapabileceğiniz bir link aktive edilmiş. Bu link sayesinde tc kimlik bilgisi ve cep telefonu bilgisini girerek sonuç alabiliyorsunuz.

TC İLE EMEKLİ TAKİP SİSTEMİ EMEKLİ DOSYA SORGULAMA >>>>>> TIKLAYINIZ

Emeklilik başvurunuzu sorgulamak için TC Kimlik numaranızı ve başvuru esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızı giriniz.
Başvuru esnasında cep telefonu numarası vermediyseniz cep telefonu kısmına 0(000) 000 00 00 giriniz.

EMEKLİ DOSYA TAKİBİ

Bir önceki yazımız olan Emekli aylığı kesintisi sorgulama, emekli maaş kesintisi başlıklı makalemizde aylığımdan yapılan kesintiler, emekli aylığı kesintileri görme ve emekli aylığı kesintisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Emekli dosya takibi sorgulama emekli oldummu,emekli oldum mu,emekli oldum mu nasıl öğrenebilirim,emekli oldummu nasıl öğrenebilirim,emeklilik dosya takibi,emeklilik takip,emeklilik takip sorgulama,emeklilik dosya sorgulama,emekli oldummu sorgulama,emekli dosya sorgulama, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Emekli dosya takibi sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
EMEKLİ kesintisi
Emekli aylığı kesintisi sorgulama, emekli maaş kesintisi

Emekli maaş kesintisi ve emekli aylığından yapılan kesintileri sorgulama ve öğrenme için yapmanız gerekenler Artık emekli olduğunuza göre bir çok...

Kapat