Emekli bordro sorgulama

Emekli emeklilik bordrosu sorgulaması hakkında bilgiler

Yıllarca işyerlerinde çalıştınız ve nihayetinde emekli oldunuz. Devlet artık ömrünüzün sonuna kadar kanunlarla belirtilen akrabalarınıza bir şekilde para ödeyecek. Sizin vefat etmeniz durumunda eş, evlat ile ilgili para ödemeleri durumu yine kanunlarca belirli şekle sokulmuştur. Peki emekli olmadan önce çalıştığımız işyerlerinden maaş bordrosu alabiliyorken, emeklilik maaş bordrosu sorgulama yapabileceğimiz yada alabileceğimiz bir yer var mı bu mümkün mü ?

kesinti

Kredi çekimlerinde yada başka bir yerden yapılan alışverişler için kefillik durumunda emekli olmanız yeterli kimse size maaş bordrosu sormaz zaten araştırmalarımızda ne edevlet sistemi üzerinde nede başka bir şekilde size resmi olarak verilebilecek bir bordro yok. Yanlızca size istediğiniz ay kadar öncesi aldığınız maaşları gösteren çizelge, paranızı  yani emekli maaşlarınızı aldığınız bankalar tarafından veriliyor. Şu şahıs şu aylarda şu kadar para almıştır gibi yüksek ihtimal ile buda sizin işinizi görecektir.

Paranızdan yapılan kesintileri ve tam olarak kesinti öncesinde ne kadar net maaş aldığınızı görmek için aşağıdaki link te aynı zamanda size yardımcı olabilir.

4A EMEKLİ MAAŞ KESİNTİ SORGULAMA>>>>> TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile emekli sandığı sorgulama işlemleri başlıklı makalemizde 4c emeklilik sorgulama, 4c emeklilik sorgulama ekranı ve emekli aylığı sorgulama bağkur hakkında bilgiler verilmektedir.

Emekli bordro sorgulama ne kadar emekli maaşı alırım,emekli maaş sorgulama,yhs-002,emekli maaşım ne kadar,emekli bordro sorgulama,emekli maaş bordrosu,emekli maaşı,ssk emekli maaşı,emekli maaş,emekli bordro, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Emekli bordro sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli bordro sorgulama” için 2 yorum

  1. Ertuğrul ipgin diyor ki:

    ne kadae emekli maasım var ne zamanları alırım

  2. döndü kök diyor ki:

    emekliyim ancak nekadar maaş aldığımı sistemden bulamıyorum e devlet şifrem lede giremiyorum lütfen yardımcı olun

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
4c emeklilik sorgulama
Tc ile emekli sandığı sorgulama işlemleri

Ssk Bağkur Sgk emekli Emekli sandığı sorgulama ekranı, sorgulamaları hakkında, emekli aylığı hakkında bilgiler. Tc emeklilik hizmet süresi ve yaş...

Kapat