3 aylık emekli maaşını aylığa çevirme

3 aylık emekli maaşı alıyorum bu maaşımı aylık olarak almak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Ekonomik durumlar ve Türkiye’nin malum şartları düşünüldüğünde, eğer eşiniz de emekli değilse ve sıcak paraya ihtiyacınız olduğundan dolayı maaşları aylık almak mantıklı olacaktır. Yoksa üç ayda bir alınan paranın pekte bu şartlarda yeteceğini düşünmüyorum.

Bankalardan aldığınız 3 aylık emekli maaşınızı aylık olarakta alabilirsiniz. Peki nasıl bir yol izlemem gerekiyor neler yapmam gerekiyor diyorsanız yazımızı takip edin lütfen.

Öncelikle 3 aylık zaman diliminde emekli aylığı alıyorsanız ve bunu aylık olarak düzelttirmek istiyorsanız e devlet şifresine ihtiyacınız var. Zira artık internet üzerinden sadece işlemler e devlet üzerinden yapılabiliyor. E devlet şifrelerinizi 2 tl karşılığında ptt den alabileceğinizi hazırlatıyor işlemin nasıl yapıldığını anlatıyorum.

Aşağıdaki linkten size uygun olan bölümü tıklayarak gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

4C 3 AYLIK MAAŞIMI AYLIK ALMAK İÇİN BAŞVURMA >>>>> TIKLAYINIZ

Sadece 4c emeklileri üç aylık maaş alıyorlar onun için yukarıdaki linki kullanmanız yeterli olacaktır.

3 aylik maas

Babamın bilgileri ile sistemde ve yukarıdan size sunduğum linke ben girdim, babam 4c emeklisi olmadığı ve maaşını aylık aldığından dolayı yukarıdaki gibi bir uyarı çıktı. Bu siz 4C li iseniz hata vermeyecektir.

Bunun haricinde emekli olan kişiler 0312 414 54 34 nolu telefonuda arayarak 7 tuşuna bassınlar bu sistemden de işlerini halledebileceklerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Emekli gün sorgulama başlıklı makalemizde emekli gösterge sorgulama, emekli gün sorgulama ve emekli günleri sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

3 aylık emekli maaşını aylığa çevirme ssk emekli maaşı sorgulama,3 aylık maaşı aylığa çevirme,sgk emeklilik sorgulama,3 aylık emekli maaşını aylığa çevirme,emekli maaşını aylığa cevirme,üç aylık maaşı aylığa çevirme,emekli maaşı aylığa çevirme,emekli maaşimi aylik almak istiyorum,emekli sandığı 3 aylık maaşı aylığa çevirme,emekli maaşı 3 aylıktan aylığa çevirme, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
3 aylık emekli maaşını aylığa çevirme makalesi Ana Sayfa, Emekli kategorisinde yayınlanmaktadır.

“3 aylık emekli maaşını aylığa çevirme” için 5 yorum

 1. cengiz sefer diyor ki:

  alt tarafı bir emekli maaşımızı öğrenelim istedik bizler hemen hepimiz ,bilgisayarı 45 – 50 yaşımız dan sonra öğrenmiş inşalarız bir sürü detaylarla, bizi gerekli bilgiye ulaşamıyalım diye mi uğraştırıyorsunuz , bilgiden çok reklam var kendinizce hizmetmi ettiğinizi sanıyorsunuz , verdiğinizi sandığınız hizmetten yararlanamdıktan sonra o hizmet ne ? işe yarar ,unutmayın buradan bilgisayat operatörleri değil sıradan emekliler de yararlanmaya çalışıyor ,,,

 2. murat diyor ki:

  3 aylık maaşı aylığa çevirince aylık maaş ne zaman başlar

 3. gamze diyor ki:

  babam polis memuruydu vefat edince bana ve kardeşime mmaş bağlandı.öğrenciyim üniversite okuyorum 3 aylık maaşı aylığa çevirmek içn ne yapmam gerekiyor hiçbir yerden sağlıklı bi bilgi alamadım yardımcı olur musunuz?

 4. hüseyin diyor ki:

  4c emekli maaşımı aylık alıyorum 3aylığa nasıl çeviririm.

 5. erol diyor ki:

  4c emekli maaşımı aylık alıyorum 3 aylığa çevirebilirmiyim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ssk sorgulama
Emekli gün sorgulama

Emekli günü göstergesi sorgulaması hakkında bilinmesi gerekenler Türkiye'de özellikle emeklilik ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Her gün hatta her...

Kapat