Edevlet ile emekli maaşı sorgulama

Sizlerin  ” emekli maaşım bağlandı / bağlandımı şifresiz yada e devlet üzerinden nasıl öğrenebilirim ” sorularınızı bu yazımızda cevaplıyoruz.

Emeklilik için yaşa takılmayanlardansınız ve emeklilik işlemlerinizi tamamlayarak ilgili kurum olan SGK ya verdiniz. Ee peki nasıl emekli olacaksınız ? daha doğrusu emekli olacaksınız da acaba emekli maaşınız bağlandı mı ne kadar üzerinden emekli maaşınız bağlandı bunu nasıl sorgulama yolu ile öğreniyorsunuz ?

Öncelikle en net işlemi başlıkta da belirttiğimiz üzere e devlet şifreleri ile sorgulayabilirsiniz. Sizin için özel olarak PTT Müdürlüklerine giderek temin edebileceğiniz bu şifreler ile sisteme öncelikle aşağıdan giriş yapıyorsunuz. ( E DEVLET ŞİFRESİ ALMANIZ GEREKİYOR ZORUNLU BİLGİNİZ OLSUN )

EDEVLET İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA İÇİN >>>>>> TIKLAYINIZ

aylik-bilgisi

Ben babamın e devlet şifresi ile sistemde online olarak sizler için araştırıyorum. Yani sağdan soldan alınma değil bu konu tcemeklisorgulama.com sitesine sizler için özel olarak hazırlanıyor bilginiz olsun.

Yanlış olma yada eksik anlatılma ihtimali yok. Nerede kalmıştık evet yukarıdaki linke tıkladığınızda sistem sizi yönlendiriyor otomatik olarak ve emekli maaşınız bağlanmış ise, aylık bağlanma oranı aylık başlangıç tarigi, gösterge ve hangi bankanın hangi şubesi üzerinden emekli maaşı alacağınız görünüyor. Sorusu olan ? :)

Saygılarımla,

Emeklisorgulama.com

 

Edevlet ile emekli maaşı sorgulama emekli maasimi nasil ogrenebilirim,emekli maaşım bağlandımı,emekli maaşımı nasıl öğrenirim,emekliliğimi nasıl öğrenebilirim,emekli maaşı baglandimi,tcemeklisorgulama,emekli maaşı baglandımı sorgulama,bagkur maası baglandıgı nasıl ögrenilir,emekli maaşım nerede,maaşımı nasıl öğrenebilirim, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Edevlet ile emekli maaşı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
emekli maasi sorgulama
Ne kadar emekli maaşı alırım

Ne kadar emekli maaşı alırım sorgulama işlemini nasıl gerçekleştiriyorum ? Türkiye'de yaşayan değerli emekli büyüklerimiz için ne kadar emekli maaşı...

Kapat