4a Emekli Maaşı hesaplama

4a Ne kadar emekli maaşı alırım ? 4a emekli maaşı ve ikramiyesi hesaplaması hakkında yararlı bir konudur

Daha önceden sizlere, normal sigortalı olarak çalışan kişilerin 4a sigortalısı ile adlandırıldığını ve dolayısı ile emeklilik zamanında da 4a ile alakalı sorgulamalar yapması gerektiğini yazmıştım.

Normal olarak SİGORTAYA TABİ olarak çalışan bir kişinin emeklilik zamanının gelip gelmediğini gelmiş ise ne kadar maaş alacağını merak etmesi doğaldır. Bu itibarla bizler yine Devlet’in yapmış olduğu resmi internet sitesi üzerinden bu sorgulamanın nasıl yapılacağına dair bu yazımızda sizlere bilgiler vereceğiz.

Emekli oldunuz ve sizler maaşlarınızın ne kadar olduğunu merak ediyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen aşağıda bulunan linke giderek sizden istenilen kişisel verilerinizi girmek ve sorgula demek olacaktır. Aşağıdan resmini ekliyorum ve en altada gidebileceğiniz linki veriyorum tıklamanız yeterli olacaktır.

4a Emekli Maaşı Sorgulama Ekranı

4a Emekli Maaşı Sorgulama Ekranı

Yukarıdaki bilgileri kendinize göre doldurup sorgula diyorsunuz. Eğer sistem tarafından emekli edilmiş ve henüz maaşınızı almamış iseniz ( SADECE EMEKLİ OLANLARDA ÇALIŞIR ) maaş durumunuzu görebilirsiniz.

TC EMEKLİ SORGULAMA

 

 

Bir önceki yazımız olan 4a emekli maaş kesintisi sorgulama başlıklı makalemizde 4a emekli, 4a emekli aylık kesintisi ve 4a emekli kesintileri nasıl öğrenilir hakkında bilgiler verilmektedir.

4a Emekli Maaşı hesaplama engelli emekli maaşı hesaplama,4a emekli maaşı hesaplama,engelli emeklilik hesaplama,memur emekli maasi hesaplama,ssk emekli maaşı hesaplama tablosu,4a emeklilik hesaplama,emekli maaşı hesaplama tablosu,emekli maaşı hesaplama 4a,4a emekli maaş hesaplama,engelli maaşı ne kadar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
4a Emekli Maaşı hesaplama makalesi Ana Sayfa, 4a Emeklilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

“4a Emekli Maaşı hesaplama” için 1 yorum

  1. adem diyor ki:

    özürlü emekli maaşı hesaplama

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
4a emeklilik sorgulama
4a Emekli sorgulama

4a emekli Sorgulama 4a emeklilik nedir ? 4a emeklilik Sosyal Sigortalar Kurumu ( SGK ) tarafından bir iş yerinde çalıştırılan...

Kapat