4a emekli maaş kesintisi sorgulama

Ssk 4a emekli maaşı aylık kesintisi sorgulama ve öğrenme işlemleri

Özellikle emekli olduktan vatandaşlarımız her ay ortalama olarak aldıkları maaşlarını bir sonraki aydan alamamatadır. Bu durumda emekli vatandaşlarımızın kafasında soru işaretlerine neden olmaktadır. Acaba maaşım ne, benden ne kesmişler, emekli aylık kesintilerimde neler var, yahu benden nasıl olurda kesinti yaparlar bunlar acaba hangileri….

 

Sorular uzadıkça uzuyor malesef…. Değerli Emekli Vatandaşlar, sizler emekli maaşlarınızdan yapılan kesintileri tabiki sorgulayabilirsiniz. Sizlerin 50 sinden sonra bilgisayar başına oturduğunu biliyoruz onun için detaylı ve anlaşılır şekilde anlatmaya gayret göstereceğiz. Öncelikle bu işlemleri yapabiliyor olmak için EDEVLET şifrelerinizin bulunması gerekiyor. Bu şifreniz yok ise sorgulamayı yapamazsınız bunu baştan belirtelim.

EDEVLET ŞİFREM VAR EMEKLİ MAAŞIMDAN KESİNTİLERİ NASIL GÖREBİLİRİM ?

E devlet şifreleriniz hazır ise AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

EMEKLİ AYLIĞIMDAN NELER KESİLMİŞ >>>>> TIKLAYINIZ

Tıkladığınızda yeni bir sayfada gitmiş olacaksınız ve bu bizim sayfamız sizin önünüzde tabiki açık kalacak burada yazılanlara bakarak işlem yapabilirsiniz. Şifrenizi girer girmez hemen aşağıdaki görselden de görüleceği üzere tüm kesintiler görünecek. Ben, bu tür işlemi yapmadan size yanlış yazmıyorum. Babamın e devlelet şifresi ile sisteme girdim ve test ettim link doğru şekilde çalışmakta…

emekli kesintisi sorgulama

Görüldüğü üzere emekli olmak; çok fazla hastaneye gitmeyi gerektiriyor. Bir aylık babamın maaşından yapılan kesintilerin durumu bu, bu şekilde sizlerde maaşlarınızdan neler kesildiğini görebilirsiniz.

Yapamadığınız, yada kafanıza takılan, şurayı anlamadım şeklinde sorularınız olursa, lütfen konunun altındaki yorum bölümünden bana ulaşınız. Sizlere seve seve yardımcı olurum.

TC EMEKLİ SORGULAMA

 

Bir önceki yazımız olan 4a Emekli sorgulama başlıklı makalemizde 4a emekli, 4a emekli aylık bilgisi ve 4a emekli nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

4a emekli maaş kesintisi sorgulama emekli maas kesintisi,ssk emekli kesintileri,emekli maaşı kesinti sorgulama,emekli maaş kesintisi sorgulama,ssk maaş kesintisi,ssk emekli maaşı kesinti sorgulama,Emekli Maaşı Öğrenme,maas kesintisi,MAAŞ KESİNTİSİ SORGULAMA,4a emekli maaşı kesinti sorgulama, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
4a emekli maaş kesintisi sorgulama makalesi Ana Sayfa, 4a Emeklilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

“4a emekli maaş kesintisi sorgulama” için 4 yorum

 1. AYŞE KOÇALAN diyor ki:

  emekli maaşından para kesilmiş nereden dokumu görebilirim.

  ilaç dışında

 2. Senem ALACA diyor ki:

  babamın maaşı 4 aydır kesiliyo ve hiç maaş alamıyo neden ?

  • admin diyor ki:

   Selamlar Sevgili Senem,

   Maaş kesintilerini e devlet şifresi ile öğrenebiliyorsunuz. Dilerseniz konuya yazın size yardımcı olalım.

 3. buket zorlu diyor ki:

  merhabalar. aylık kesintisinde hizmet türü olarak yalnızca ilaç muayne ve reçete olarak mı görünüyor yoksa yapılan operasyonların kesintisi ameliyat yada operasyon şeklinde çıkıyor mu? bir operasyon geçirmem gerekiyor acaba orada görünecek mi merak ediyorum simdiden tesekkurler.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
4a Emekli Maaşı Sorgulama Ekranı
4a Emekli Maaşı hesaplama

4a Ne kadar emekli maaşı alırım ? 4a emekli maaşı ve ikramiyesi hesaplaması hakkında yararlı bir konudur Daha önceden sizlere,...

Kapat