4a emekli maaş kesintisi sorgulama

Ssk 4a emekli maaşı aylık kesintisi sorgulama ve öğrenme işlemleri

Özellikle emekli olduktan vatandaşlarımız her ay ortalama olarak aldıkları maaşlarını bir sonraki aydan alamamatadır. Bu durumda emekli vatandaşlarımızın kafasında soru işaretlerine neden olmaktadır. Acaba maaşım ne, benden ne kesmişler, emekli aylık kesintilerimde neler var, yahu benden nasıl olurda kesinti yaparlar bunlar acaba hangileri….

 

Sorular uzadıkça uzuyor malesef…. Değerli Emekli Vatandaşlar, sizler emekli maaşlarınızdan yapılan kesintileri tabiki sorgulayabilirsiniz. Sizlerin 50 sinden sonra bilgisayar başına oturduğunu biliyoruz onun için detaylı ve anlaşılır şekilde anlatmaya gayret göstereceğiz. Öncelikle bu işlemleri yapabiliyor olmak için EDEVLET şifrelerinizin bulunması gerekiyor. Bu şifreniz yok ise sorgulamayı yapamazsınız bunu baştan belirtelim.

EDEVLET ŞİFREM VAR EMEKLİ MAAŞIMDAN KESİNTİLERİ NASIL GÖREBİLİRİM ?

E devlet şifreleriniz hazır ise AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

EMEKLİ AYLIĞIMDAN NELER KESİLMİŞ >>>>> TIKLAYINIZ

Tıkladığınızda yeni bir sayfada gitmiş olacaksınız ve bu bizim sayfamız sizin önünüzde tabiki açık kalacak burada yazılanlara bakarak işlem yapabilirsiniz. Şifrenizi girer girmez hemen aşağıdaki görselden de görüleceği üzere tüm kesintiler görünecek. Ben, bu tür işlemi yapmadan size yanlış yazmıyorum. Babamın e devlelet şifresi ile sisteme girdim ve test ettim link doğru şekilde çalışmakta…

emekli kesintisi sorgulama

Görüldüğü üzere emekli olmak; çok fazla hastaneye gitmeyi gerektiriyor. Bir aylık babamın maaşından yapılan kesintilerin durumu bu, bu şekilde sizlerde maaşlarınızdan neler kesildiğini görebilirsiniz.

Yapamadığınız, yada kafanıza takılan, şurayı anlamadım şeklinde sorularınız olursa, lütfen konunun altındaki yorum bölümünden bana ulaşınız. Sizlere seve seve yardımcı olurum.

TC EMEKLİ SORGULAMA

 

Bir önceki yazımız olan 4a Emekli sorgulama başlıklı makalemizde 4a emekli, 4a emekli aylık bilgisi ve 4a emekli nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc Emekli Maaşı Sorgulama Aramaları:

emekli maas kesintisi,Emekli Maaşı Öğrenme,ssk emekli kesintileri,ssk maaş kesintisi,emekli maaş kesintisi sorgulama,MAAŞ KESİNTİSİ SORGULAMA,emekli maaşı kesinti sorgulama,özürlü emekli maaşı sorgulama,ssk maaş kesintisi sorgulama,emekli maaş kesintileri,
4a emekli maaş kesintisi sorgulama makalesi Ana Sayfa, 4a Emeklilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

“4a emekli maaş kesintisi sorgulama” için 1 yorum

  1. AYŞE KOÇALAN diyor ki:

    emekli maaşından para kesilmiş nereden dokumu görebilirim.

    ilaç dışında

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
4a Emekli Maaşı Sorgulama Ekranı
4a Emekli Maaşı hesaplama

4a Ne kadar emekli maaşı alırım ? 4a emekli maaşı ve ikramiyesi hesaplaması hakkında yararlı bir konudur Daha önceden sizlere,...

Kapat